Zespół Basenów

 

Z przyjemnością informujemy, że Aquapark WESOLANDIA  w wyniku kontroli prowadzonej w naszym obiekcie uzyskał ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas PRIORYTETEM!

 

MAMY SUPER WIADOMOŚĆ !!!

 

      W WESOLANDII BILETY RODZINNE TANIEJ!!!

     Już od 15 października rozpoczynamy promocję w weekendy

                            (piątek, sobota, niedziela i święta):

                                         Rodzinne Bilety

                  (3 osoby i więcej Z DZIEĆMI) na basen:

                   1 Godzina TYLKO 9,90 ZŁ od osoby!

                     Bez limitu TYLKO 18 ZŁ od osoby!

Zapraszamy w chłodne, deszczowe jesienne dni do ciepłej i przytulnej WESOLANDII na kąpiele basenowe i gorące saunowanie :)

 

Pragniemy przypomnieć, że w myśl Artykułu 12 Kodeksu Cywilnego o braku zdolności do podejmowania czynności prawnych przez dzieci do lat 13, którymi to czynnościami prawnymi są na przykład: zakup usług (biletu) lub przestrzeganie obowiązujących w obiekcie regulaminów, ustawodawca zakazuje pracownikom takiej firmy jak nasza sprzedania usług i wpuszczania samodzielnie dzieci na obiekt.

Chcemy jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży i dać możliwość spędzania aktywnie czasu wolnego. Państwo jako Rodzice, bądź opiekunowie Prawni możecie zezwolić Dziecku w wieku od 8 do 13 lat na samodzielny wstęp do obiektu i korzystanie z usług wyłącznie po podpisaniu stosownego oświadczenia (WYŁĄCZNIE w kasie obiektu) o zgodzie na wstęp do obiektu i przyjęciu odpowiedzialności za taką decyzję.

Bardzo prosimy aby w pierwszym dniu akcji ,,lato w mieście” lub przed Jej rozpoczęciem podpisać osobiście oświadczenie w kasie obiektu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Aquaparku Wesolandia 

 

AQUAPARK WESOLANDIA to nowoczesny park wodny z wieloma atrakcjami, o unikalnym klimacie i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pełnemu relaksowi i dobrej zabawie.

Zespół basenów AQUAPARKU WESOLANDIA to miejsce aktywności sportowej, rekreacyjnej, wypoczynku i spędzenia czasu z bliskimi. Nasi Goście mogą korzystać z:

  • basenu sportowego dł. 25 m i gł. 110 – 180 cm.
  • basenu rekreacyjnego gł. 90 - 110 cm.
  • basenu dla Najmłodszych gł. 40 cm. z gejzerami
  • rwącej rzeki
  • masaży: na leżankach wodno-powietrznych, płaszczami wodnymi, podwodnymi strumieniami
  • odprężającego jacuzzi
  • zjeżdżalni rurowej o dł. 70 m
  • przyborów do nauki, doskonalenia i treningu pływackiego oraz zabawki wodne dla dzieci.

Każdy może pływać lub bawić się. Jeśli nie umiesz pływać lub chcesz nauczyć pływać swoich bliskich, można skorzystać z kursów nauki i doskonalenia pływania, umiejętności nie tylko sportowej, ale głównie zapewniającej bezpieczeństwo życia. Pływanie to podstawowa umiejętność przy korzystaniu z szerokiej i niezwykle atrakcyjnej gamy sportów wodnych. Pływanie to również najbardziej wszechstronna aktywność ruchowa angażująca cały organizm człowieka, jego układy i mechanizmy, wzmacniająca, hartująca i prowadzona w warunkach odciążenia kręgosłupa.

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne, na każdym poziomie zaawansowania i wieku: dla niemowląt, małych dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Niektórzy Nasi wychowankowie, zaczynający w Wesolandii sportową przygodę, dziś zdobywają medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski! Dla tych, którzy czują powołanie do służby, organizujemy kursy ratownictwa wodnego WOPR. Doskonalenie w ratownictwie może być realizacją hobby, pasji lub stać się profesją zawodową.

ZAJĘTOŚĆ PŁYWALNI.pdf (pobierz)
Nasi Partnerzy: