Zespół Basenów

POCZĄTEK WAKACJI!!! Z tej okazji mamy dla Wszystkich Specjalną Ofertę. 
Tylko w najbliższy weekend (piątek, sobota, niedziela) wejście na pływalnię bez limitu czasu:
- dzieci i młodzież do lat 18, w cenie 9 zł,
- dorośli w cenie 19 zł.
Takiej okazji nie możesz opuścić....
Dodatkowo specjalna oferta dla osób dorosłych: bezlimitowe wejście na pływalnie oraz saunę w cenie 24 zł.
Przyjdź - Sprawdź - Wróć....  
 

Szanowni Państwo

Zbliżają się wakacje a wraz z nimi akcja ,,lato w mieście”.

Pragniemy przypomnieć, że w myśl Artykułu 12 Kodeksu Cywilnego o braku zdolności do podejmowania czynności prawnych przez dzieci do lat 13, którymi to czynnościami prawnymi są na przykład: zakup usług (biletu) lub przestrzeganie obowiązujących w obiekcie regulaminów, ustawodawca zakazuje pracownikom takiej firmy jak nasza sprzedania usług i wpuszczania samodzielnie dzieci na obiekt.

Chcemy jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży i dać możliwość spędzania aktywnie czasu wolnego. Państwo jako Rodzice, bądź opiekunowie Prawni możecie zezwolić Dziecku w wieku od 8 do 13 lat na samodzielny wstęp do obiektu i korzystanie z usług wyłącznie po podpisaniu stosownego oświadczenia (WYŁĄCZNIE w kasie obiektu) o zgodzie na wstęp do obiektu i przyjęciu odpowiedzialności za taką decyzję.

Bardzo prosimy aby w pierwszym dniu akcji ,,lato w mieście” lub przed Jej rozpoczęciem podpisać osobiście oświadczenie w kasie obiektu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Aquaparku Wesolandia 

 

 

UWAGA DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ!

Dla wszystkich sympatyków Wesolandii i piłki nożnej mamy wspaniałe wieści:

W WESOLANDII BĘDZIE MOŻNA OBEJŻEĆ TRANSMISJE WSZYSTKICH MECZÓW MISTRZOSTW EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ FRANCJA 2016!

W CZASIE TRWANIA MECZÓW OGŁASZAMY "HAPPY HOURS" - PIWO TYLKO 5 ZŁ!

NIEBAWEM PRZEDSTAWIMY PROPOZYCJE DLA SMAKOSZY, KTÓRZY POŁĄCZĄ RADOŚĆ KIBICOWANIA Z RADOŚCIĄ JEDZENIA:)!

ZACZYNAMY 10 CZERWCA W PIĄTEK O GODZINIE 21.00!

 
Zapraszamy na kolejna edycję zawodów pływackich SPORTTEAM WESOLANDIA. Już 12 czerwca czekają nas wodne sportowe emocje! Szczegóły na ulotce!

AQUAPARK WESOLANDIA to nowoczesny park wodny z wieloma atrakcjami, o unikalnym klimacie i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pełnemu relaksowi i dobrej zabawie.

Zespół basenów AQUAPARKU WESOLANDIA to miejsce aktywności sportowej, rekreacyjnej, wypoczynku i spędzenia czasu z bliskimi. Nasi Goście mogą korzystać z:

  • basenu sportowego dł. 25 m i gł. 110 – 180 cm.
  • basenu rekreacyjnego gł. 90 - 110 cm.
  • basenu dla Najmłodszych gł. 40 cm. z gejzerami
  • rwącej rzeki
  • masaży: na leżankach wodno-powietrznych, płaszczami wodnymi, podwodnymi strumieniami
  • odprężającego jacuzzi
  • zjeżdżalni rurowej o dł. 70 m
  • przyborów do nauki, doskonalenia i treningu pływackiego oraz zabawki wodne dla dzieci.

Każdy może pływać lub bawić się. Jeśli nie umiesz pływać lub chcesz nauczyć pływać swoich bliskich, można skorzystać z kursów nauki i doskonalenia pływania, umiejętności nie tylko sportowej, ale głównie zapewniającej bezpieczeństwo życia. Pływanie to podstawowa umiejętność przy korzystaniu z szerokiej i niezwykle atrakcyjnej gamy sportów wodnych. Pływanie to również najbardziej wszechstronna aktywność ruchowa angażująca cały organizm człowieka, jego układy i mechanizmy, wzmacniająca, hartująca i prowadzona w warunkach odciążenia kręgosłupa.

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne, na każdym poziomie zaawansowania i wieku: dla niemowląt, małych dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Niektórzy Nasi wychowankowie, zaczynający w Wesolandii sportową przygodę, dziś zdobywają medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski! Dla tych, którzy czują powołanie do służby, organizujemy kursy ratownictwa wodnego WOPR. Doskonalenie w ratownictwie może być realizacją hobby, pasji lub stać się profesją zawodową.

ZAJĘTOŚĆ PŁYWALNI.pdf (pobierz)
Nasi Partnerzy: