Zespół Basenów

ZAPRASZAMY NA KOLEJNY KURS NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA

INFORMACJA I CENNIK W ULOTCE (link do pliku pdf. pod tekstem)

Tam również aktualny GRAFIK ZAJĘTOŚCI BASENU.

 

Przypominamy!:

Dzieci do lat 7 mogą przebywac na basenie wyłacznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych!

Dzieci w wieku 8-13 lat moga przebywać na basenie samodzielnie pod warunkiem wypełnienia i podpisania przez rodziców stosownej deklaracji!

Dzieci i młodzież w wieku 14-18 lat moga przebywać w obiekcie samodzielnie bez opieki dorosłych.

Deklaracja dla dzieci w wieku 8-13 lat "w linku" pod tekstem

 
Informujemy, że woda basenowa jest obiektem naszej szczególnej opieki. Zarówno pod względem chemicznym, bakteriologicznym jak i temperatury.
Zapewniamy, że troska o wodę ma swoje pozytywne odzwierciedlenie w regularnych badaniach wody.

Informujemy również, że niewłaściwy stan wody wiąże się z wydaniem przez SANEPiD administracyjnej decyzji  natychmiastowego zamknięcia placówki, jeśli woda zagraża bezpieczeństwu i zdrowiu kąpiących się. Dzięki naszej dbałości o wodę jesteśmy stale dla Państwa otwarci! :)

 

INFORMUJEMY  RÓWNIEŻ, ŻE ZE WZGLĘDÓW HIGIENICZNYCH NA NASZYM OBIEKCIE WYMAGANE SĄ CZEPKI PŁYWACKIE

 
 

Z przyjemnością informujemy, że Aquapark WESOLANDIA  w wyniku kontroli prowadzonej w naszym obiekcie uzyskał ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas PRIORYTETEM!

 

Zapraszamy w chłodne, deszczowe jesienne dni do ciepłej i przytulnej WESOLANDII na kąpiele basenowe i gorące saunowanie :)

 

Pragniemy przypomnieć, że w myśl Artykułu 12 Kodeksu Cywilnego o braku zdolności do podejmowania czynności prawnych przez dzieci do lat 13, którymi to czynnościami prawnymi są na przykład: zakup usług (biletu) lub przestrzeganie obowiązujących w obiekcie regulaminów, ustawodawca zakazuje pracownikom takiej firmy jak nasza sprzedania usług i wpuszczania samodzielnie dzieci na obiekt.

Chcemy jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży i dać możliwość spędzania aktywnie czasu wolnego. Państwo jako Rodzice, bądź opiekunowie Prawni możecie zezwolić Dziecku w wieku od 8 do 13 lat na samodzielny wstęp do obiektu i korzystanie z usług wyłącznie po podpisaniu stosownego oświadczenia (WYŁĄCZNIE w kasie obiektu) o zgodzie na wstęp do obiektu i przyjęciu odpowiedzialności za taką decyzję.

Bardzo prosimy aby w pierwszym dniu akcji ,,lato w mieście” lub przed Jej rozpoczęciem podpisać osobiście oświadczenie w kasie obiektu.

 

Pozdrawiamy

Zespół Aquaparku Wesolandia 

 

AQUAPARK WESOLANDIA to nowoczesny park wodny z wieloma atrakcjami, o unikalnym klimacie i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pełnemu relaksowi i dobrej zabawie.

Zespół basenów AQUAPARKU WESOLANDIA to miejsce aktywności sportowej, rekreacyjnej, wypoczynku i spędzenia czasu z bliskimi. Nasi Goście mogą korzystać z:

  • basenu sportowego dł. 25 m i gł. 110 – 180 cm.
  • basenu rekreacyjnego gł. 90 - 110 cm.
  • basenu dla Najmłodszych gł. 40 cm. z gejzerami
  • rwącej rzeki
  • masaży: na leżankach wodno-powietrznych, płaszczami wodnymi, podwodnymi strumieniami
  • odprężającego jacuzzi
  • zjeżdżalni rurowej o dł. 70 m
  • przyborów do nauki, doskonalenia i treningu pływackiego oraz zabawki wodne dla dzieci.

Każdy może pływać lub bawić się. Jeśli nie umiesz pływać lub chcesz nauczyć pływać swoich bliskich, można skorzystać z kursów nauki i doskonalenia pływania, umiejętności nie tylko sportowej, ale głównie zapewniającej bezpieczeństwo życia. Pływanie to podstawowa umiejętność przy korzystaniu z szerokiej i niezwykle atrakcyjnej gamy sportów wodnych. Pływanie to również najbardziej wszechstronna aktywność ruchowa angażująca cały organizm człowieka, jego układy i mechanizmy, wzmacniająca, hartująca i prowadzona w warunkach odciążenia kręgosłupa.

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne, na każdym poziomie zaawansowania i wieku: dla niemowląt, małych dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Niektórzy Nasi wychowankowie, zaczynający w Wesolandii sportową przygodę, dziś zdobywają medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski! Dla tych, którzy czują powołanie do służby, organizujemy kursy ratownictwa wodnego WOPR. Doskonalenie w ratownictwie może być realizacją hobby, pasji lub stać się profesją zawodową.

OŚWIADCZENIE Wstęp 13.pdf (pobierz) NAUKA PŁYWANIA.pdf (pobierz) INSTRUKTORZY NAUKI PŁYWANIA.pdf (pobierz) ZAJĘTOŚĆ PŁYWALNI.pdf (pobierz)
Nasi Partnerzy: