TRENING CARDIO

Zapraszamy do Wesolandii na trening CARDIO!

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Ergometr wioślarski amerykańskiej firmy OK CONCEPT. Urządzenie to stosowane jest na świecie w wielu klubach wioślarskich do treningu podczas sezonu zimowego. Konstrukcja wirnika w ergometrze, oraz opór powietrza w nim wytwarzany w blisko 100% odpowiada oporowi wody podczas wiosłowania. Trening na ergometrze wioślarskim angażuje blisko 95% mięśni mobilizując je w wysiłku aerobowym.

6 profesjonalnych bieżni bieżni, 2 trenażery eliptyczne oraz absolutny hit - 3 urządzenia AMT - wieloeliptyczne trenażery dostosowujące swój ruch do ruchu ćwiczącego! Można na nim wspinać się, biegać, skakać lub ślizgać, w przód lub w tył! Wszystkie urzadzenia sa łatwe, intuicyjne w obsłudze. Oczywiście do dyspozycji pozostają również dwa ergometry rowerowe pionowy i ergometr rowerowy horyzontalny.

Nie zpomnieliśmy o fanach treningu siłowego do ich dyspozycji odddajemy urządzenia firmy PRECOR  z serii Dual oraz dwa zestawy FTS (Functional Training System) czyli urządzenia, na którym wykonasz ćwiczenia wszystkich mięśni!

Zapraszamy do naszego Fitnessklubu!

Nasi Partnerzy: