Fitness

W linku poniżej aktualny GRAFIK FITNESS od 1 czerwca 2018!

ZAPRASZAMY

Remont sali siłowni zakończony! Teraz nie trzeba wędrować pomiędzy salą kardio a siłownią - wszystko mamy wygodnie w jednym miejscu!

Prosimy jeszcze o cierpliwość - wszystkie niedogodności jak: istalacje podłogi czy doposażenie sprzętu będziemy realizować jak najszybciej, w miarę możliwości.

Sala będzie klimatyzowana przez dwa silne urządzenia klimatyzacyjne, więc komfort ćwiczenia, szczególnie w dni gorące będzie nieporównywalnie większy!

Mamy nadzieję, że teraz będzie przyjemniej i przestronniej oczywiście :)

ZAPRASZAMY

Drodzy Klubowicze

W miejscu sali restauracyjnej powstała i funkcjonuje od 8 stycznia 2018 roku nowoczesna, profesjonalna sala fitness: klimatyzowana, z dedykowanym nagłośnieniem, oświetleniem, konstrukcjami do zajęć TRX (które juz niebawem!). Dzięki temu, więcej osób jednocześnie morze korzystać z zajęć, planujemy wprowadzenie nowoczesnych, ciekawych form, planujemy ciekawe imprezy i udział słynnych i utytułowanych instruktorów.

Wierzymy że zmiany, spotkają się z Państwa zadowoleniem i aprobatą, a przez to traktowaniem Wesolandii jako Waszego najlepszego miejsca do aktywnego relaksu i budowania formy.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy!

Zarząd i Zespół Wesolandii

 

Zpraszamy do WESOLANDII na treningi CARDIO, szczególnie porą zimową, wtedy gdy na dworzu zimno, ślisko i łatwo o przeziębienie lub kontuzję.

Urządzenia, które udostępniamy w ramach usług pozwolą przeprowadzić trening bezpiecznie i komfortowo. Szczególnie zachęcamy w Wesolandii do "CARDIO-TRIATHLONU" - 30 minutowego trningu wszechstronnie angażującego organizm:

10 minut trningu na AMT, następnie

10 minut Ergometr Wioślarski, następnie

10 minut Bieżnia.

Pamiętajmy o spokojnym dobieraniu obciążeń i tempa, zaczynajmy od niższych wartości sukcesywnie wraz z progresem formy zwiększajmy parametry treningowe

Życzymy sukcesów w osiąganiu celów!

WESOLANDIA

 

ZAPRASZAMY NA TRENING PERSONALNY! Szczegóły informacji pod linkiem. ZAPRASZAMY!

 


Radość ze spotykania się ludźmi, sprawność i jej podnoszenie w każdym wieku, dobre samopoczucie, atrakcyjność fizyczna i zawodowa … a jaki jest Twój cel? Bycie FIT ma wiele kolorów, wybierz swój!

Zapraszamy do klimatyzowanej SALI FITNESS, gdzie doświadczeni instruktorzy prowadzą różnorodne atrakcyjne zajęcia. Jedni stawiają na znaczny wysiłek fizyczny inni na choreografię. Poznaj instruktorów i wybierz swoje ulubione ćwiczenia.

W klimatyzowanej SIŁOWNI/KARDIO zapraszamy na wzmacnianie mięśni przy pomocy urządzeń i ciężarów wolnych oraz na ćwiczenia cardio niezbędne w poprawie wydolności i ćwiczeniach odchudzających.

Jest wiele metod treningowych, więc jeśli nie wiesz, którą z nich wybrać i jak ćwiczyć, zapytaj koniecznie instruktora, określ swój cel, a on pomoże ułożyć Twój  plan treningowy.

Dla tych, którzy preferują stałą opiekę instruktora zachęcamy do TRENINGU PERSONALNEGO, gdzie trener na każdym etapie poprowadzi cię „za rękę”, od pierwszej rozmowy, przez trening, dietę po porady związane z aktywnym stylem życia.

Trening Personalny.pdf (pobierz) Grafik Fitness od 01.06.2018.pdf (pobierz)
Nasi Partnerzy: