Fitness

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ ZAPRAWSZAMY NA MARATON ZUMBY!!!

DOSKONALI PROWADZĄCY W TYM GOŚĆ SPECJALNY

 

ZAPRASZAMY NA DOSKONAŁĄ ZABAWĘ I TRENING!!!

 

W linku poniżej aktualny GRAFIK FITNESS 1 LUTEGO  2019!

ZAPRASZAMY

 

Zpraszamy do WESOLANDII na treningi CARDIO, szczególnie porą zimową, wtedy gdy na dworzu zimno, ślisko i łatwo o przeziębienie lub kontuzję.

Urządzenia, które udostępniamy w ramach usług pozwolą przeprowadzić trening bezpiecznie i komfortowo. Szczególnie zachęcamy w Wesolandii do "CARDIO-TRIATHLONU" - 30 minutowego trningu wszechstronnie angażującego organizm:

10 minut trningu na AMT, następnie

10 minut Ergometr Wioślarski, następnie

10 minut Bieżnia.

Pamiętajmy o spokojnym dobieraniu obciążeń i tempa, zaczynajmy od niższych wartości sukcesywnie wraz z progresem formy zwiększajmy parametry treningowe

Życzymy sukcesów w osiąganiu celów!

WESOLANDIA

 

ZAPRASZAMY NA TRENING PERSONALNY! Szczegóły informacji pod linkiem. ZAPRASZAMY!

 


Radość ze spotykania się ludźmi, sprawność i jej podnoszenie w każdym wieku, dobre samopoczucie, atrakcyjność fizyczna i zawodowa … a jaki jest Twój cel? Bycie FIT ma wiele kolorów, wybierz swój!

Zapraszamy do klimatyzowanej SALI FITNESS, gdzie doświadczeni instruktorzy prowadzą różnorodne atrakcyjne zajęcia. Jedni stawiają na znaczny wysiłek fizyczny inni na choreografię. Poznaj instruktorów i wybierz swoje ulubione ćwiczenia.

W klimatyzowanej SIŁOWNI/KARDIO zapraszamy na wzmacnianie mięśni przy pomocy urządzeń i ciężarów wolnych oraz na ćwiczenia cardio niezbędne w poprawie wydolności i ćwiczeniach odchudzających.

Jest wiele metod treningowych, więc jeśli nie wiesz, którą z nich wybrać i jak ćwiczyć, zapytaj koniecznie instruktora, określ swój cel, a on pomoże ułożyć Twój  plan treningowy.

Dla tych, którzy preferują stałą opiekę instruktora zachęcamy do TRENINGU PERSONALNEGO, gdzie trener na każdym etapie poprowadzi cię „za rękę”, od pierwszej rozmowy, przez trening, dietę po porady związane z aktywnym stylem życia.

Trening Personalny.pdf (pobierz) Wesolandia - grafik zajęć od 01.02.2019.pdf (pobierz)
Nasi Partnerzy: