Fitness

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 1-8 WRZEŚNIA 2017 AQUAPARK WESOLANDIA BĘDZIE NIECZYNNY Z POWODU PRZERWY TECHNOLOGICZNEJ.

ZAPRASZAMY PONOWNIE OD SOBOTY 9 WRZEŚNIA 2017.

 

Przedstawiamy aktualny Grafik Fitness 09.09.2017 (link pod tekstem)

 

Wybierz odpowiednie zajęcia dla siebie!

ZAPRASZAMY!

Jesteś fanem nordic walking?

A może właśnie chcesz zacząć przygodę z kijkami i potrzebujesz wsparcia?
Zapraszamy na bezpłatne, co tygodniowe zajęcia z nordic walking.
Spotykamy się w każdy piątek o godzinie 17.00 przed głównym wejściem Aquaparku Wesolandia. Czekamy 5 minut na ewentualnych spóźnialskich i startujemy w drogę.
Zajęcia trwają godzinę i są bezpłatne. Dla każdego. Prosimy tylko przynieść swoje kijki....
Pierwsze spotkanie już 21 kwietnia. 

Czekamy na Ciebie!!!!"  

 

Zpraszamy do WESOLANDII na treningi CARDIO, szczególnie jesienią, wtedy gdy na dworzu zimno, deszczowo, ślisko i łatwo o przeziębienie lub kontuzję.

Urządzenia, które udostępniamy w ramach usług pozwolą przeprowadzić trening bezpiecznie i komfortowo. Szczególnie zachęcamy w Wesolandii do "CARDIO-TRIATHLONU" - 30 minutowego trningu wszechstronnie angażującego organizm:

10 minut trningu na AMT, następnie

10 minut Ergometr Wioślarski, następnie

10 minut Bieżnia.

Pamiętajmy o spokojnym dobieraniu obciążeń i tempa, zaczynajmy od niższych wartości sukcesywnie wraz z progresem formy zwiększajmy parametry treningowe

Życzymy sukcesów w osiąganiu celów!

WESOLANDIA

 

ZAPRASZAMY NA TRENING PERSONALNY! Szczegóły informacji pod linkiem. ZAPRASZAMY!

NOWE ZAJĘCIA FITNESS W NASZYM FITNESS KLUBIE!

 

*Zapraszamy Panie w ciąży na doskonałą, rozluźniającą i dającą ulgę kręgosłupowi gimnastykę w wodzie! Szcegóły  w załączonej ulotce (zakładka Fitnes i Aktualności)

 


Radość ze spotykania się ludźmi, sprawność i jej podnoszenie w każdym wieku, dobre samopoczucie, atrakcyjność fizyczna i zawodowa … a jaki jest Twój cel? Bycie FIT ma wiele kolorów, wybierz swój!

Zapraszamy do klimatyzowanej SALI FITNESS, gdzie doświadczeni instruktorzy prowadzą różnorodne atrakcyjne zajęcia. Jedni stawiają na znaczny wysiłek fizyczny inni na choreografię. Poznaj instruktorów i wybierz swoje ulubione ćwiczenia.

W klimatyzowanej SIŁOWNI zapraszamy na wzmacnianie mięśni przy pomocy urządzeń i ciężarów wolnych oraz na ćwiczenia cardio niezbędne w poprawie wydolności i ćwiczeniach odchudzających.

Jest wiele metod treningowych, więc jeśli nie wiesz, którą z nich wybrać i jak ćwiczyć, zapytaj koniecznie instruktora, określ swój cel, a on pomoże ułożyć Twój  plan treningowy.

Dla tych, którzy preferują stałą opiekę instruktora zachęcamy do TRENINGU PERSONALNEGO, gdzie trener na każdym etapie poprowadzi cię „za rękę”, od pierwszej rozmowy, przez trening, dietę po porady związane z aktywnym stylem życia.

Trening Personalny.pdf (pobierz) Grafik Fitness od 09.09.2017.pdf (pobierz)
Nasi Partnerzy: