Kort tenisowy

Atrakcją w WESOLANDII jest gra w tenisa ziemnego, dla jednych rywalizacja sportowa, dla innych rekreacja lub spotkanie ze znajomymi. Dla wszystkich - aktywność!
Doskonałe warunki, bezpieczeństwo, wygoda, komfort i nowoczesność, to cechy naszego obiektu, który pozwala na grę w każdych warunkach pogodowych. Wiosną i latem możemy chronić się przed słońcem, nie tracąc nic z przyjemności grania, ponieważ okna sufitowe dają odpowiednie naświetlenie kortu, natomiast rozsuwane ściany boczne zapewnią przepływ powietrza i wentylację hali. Po zmierzchu halę oświetla osiem halogenów. Późną jesienią i zimą hala jest ogrzewana i wentylowana aby tenis był dla Państwa dyscypliną całoroczną.
Nawierzchnia kortu ze sztucznej trawy - najwyższej klasy produkt holenderski, spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa i komfortu gry: odpowiednią szybkość piłki po odbiciu, reakcje podłoża na rotacje piłki, oraz komfort czystości stroju tenisowego.
Zachęcamy do gry w tenisa z rodziną, znajomymi, czy też z naszym trenerem, który może nauczyć lub doskonalić technikę gry indywidualnie lub w niewielkich grupach.
Proponujemy także organizację turniejów firmowych, rodzinnych, czy "spotkań towarzyskich lub biznesowych z tenisem".
Do Państwa dyspozycji oddajemy szatnie damską i męską przy hali tenisowej. Mogą też Państwo skorzystać z szatni Aquaparku po to, aby po grze w tenisa oddać się relaksowi w saunach lub w basenie.

 

Nasi Partnerzy: