O nas

Równowaga Ciała i Ducha, to dziś podstawa sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. To warunek bezpieczeństwa. Tą równowagę można osiągnąć poprzez aktywny wypoczynek, który  daje szybką regenerację sił, radość z zabawy, satysfakcję z podnoszenia formy własnej i swoich bliskich.

AQUAPARK WESOLANDIA to Twoje miejsce  do  realizacji ulubionych aktywności: w zespole basenowym z atrakcjami wodnymi i zjeżdżalnią, na zajęciach fitness lub siłowni czy doskonałym korcie tenisowym. Dla Ducha WESOLANDIA oferuje  przestrzeń wyciszenia, spokoju i relaksu w ciepłych i przyjemnych wnętrzach Sanarium. 

Dopełnieniem stanu zadowolenia niech będzie w WESOLANDII bogactwo smaków Restauracji NAPOLI, gdzie każdy znajdzie odpowiednie i doskonale przyrządzone danie, przekąskę lub deser, a Dzieci  dla nich przygotowane Specjalne Menu. Tak uspokojeni możemy poświęcić kilka minut na wymagającą koncentracji i wyciszenia grę w bilard.

Naszym celem jest sprostanie gustom wymagających Gości  przez: maksymalną wygodę, bezpieczeństwo, higienę w najwyższym standardzie, przyjazną, życzliwą atmosferę, wiele atrakcji i elastyczny cennik. 

Przyjdź, sprawdź i przekonaj się, że WARTO U NAS BYWAĆ.

Nasi Partnerzy: