Restauracja

W Restauracji NAPOLI, od poniedziałku do piątku, pyszne i tanie zestawy obiadowe typu LUNCH, podawane w godzinach 12.00-16.00.

DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO ZESTAWU DODAJEMY GRATIS GODZINNĄ WEJŚCIÓWKĘ NA BASEN!!! Do wykorzystania w dowolnym momencie w miarę dostępności miejsc

Aby mogli Państwo zaplanować sobie tygodniowe obiady przedstawiamy Menu Lunchowe NAPOLI:

Poniedziałek 29.V

Chłodnik, Kotlet drobiowy, ziemniaki, surówka, kompot – 19 zł

Wtorek 30.V:

Szczawiowa z jajkiem, Gulasz wołowy, kasza gryczana, jarzynka z buraków, kompot  – 19 zł

Środa 31.V:

Krem z brokułów, Naleśnik bałkański,   kompot – 19 zł

Czwartek 1.VI:

Pomidorowa z ryżem , Pizza margheritta  z dwoma składnikami , kompot – 19 zł

Piątek 2.VI:

Krem z groszku z grzankami, Ryba smażona, ziemniaki, surówka,  kompot     – 19 zł

Życzymy smacznego!

 

 

 

 

TERAZ NOWE PRODUKTY - BIO!

Dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Ekologiczne, bezglutenowe CHIPSY I CHRUPKI KUKURYDZIANE:)

Lemoniada Ekologiczna z cytryn sycylijskich:) oraz wspaniałe soki z owoców sycylijskich: POMARAŃCZY, MANDARYNEK, CZERWONYCH POMARAŃCZY

Sok jabłkowy BIO:)

Napoje owocowe MNIAM BIO dla dzieci od 5 miesiąca życia!:)

ZAPRASZAMY

 

Czy samopoczucie będzie dobre, a wspomnienia z pobytu miłe, jeśli po atrakcjach w AQUAPARKU WESOLANDIA wyjdziemy głodni i spragnieni? Oczywiście, że nie. Dlatego Szefowie Kuchni Pizzerii-Restauracji NAPOLI serwują codziennie dla Państwa wyśmienite Pizze prosto z pieca, Pasty, oraz rewelacyjne Sałatki lub Dania Główne. Podajemy Specjalne Dania dla Dzieci, oraz desery - Palce lizać! Doskonała, aromatyczna kawa i herbata, soki i napoje oraz piwo uzupełniają nasze Menu.


Restauracja NAPOLI jest dla nas tym czym miasto NEAPOL i wyspa Caprii dla Italii - ozdobą, miejscem szczególnym, z dobrą atmosferą do spotkań i rozmów przy delektowaniu się wyborną Kuchnią.
Sala RESTAURACYJNA jest klimatyzowana, więc może być doskonałym miejscem spotkania, szkolenia lub przyjęcia na przykład przy grze bilard. Do Państwa dyspozycji są dwa profesjonalne stoły bilardowe.

W sali RESTAURACYJNEJ zainstalowaliśmy telewizor abyśmy mogli wraz z Państwem śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe przy szklance wybranego napoju.

Zapraszamy, życzymy smacznego i dobrych wrażeń!

Nasi Partnerzy: