KOMUNIKAT

(aktualizacja) Drodzy Klubowicze,
Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie Wesolandii na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasz obiekt będzie zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie, a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszym klubie.

Zapewniamy, że Wasze karnety i umowy członkowskie zostaną automatycznie przedłużone o okres braku dostępu do obiektów. Nasz klub jest zamknięty do odwołania*. Zapewniamy również, że w tym czasie nie zostaną naliczone żadne opłaty, a te, które zostały już pobrane będą automatycznie przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy.
Wiemy, że macie do nas wiele pytań, na które oczekujecie szybkiej odpowiedzi. Prosimy Was jednak o cierpliwość. Działamy na pełnych obrotach, by obecna sytuacja nie utrudniała nam kontaktu z Wami.

Jeśli macie pilne zapytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi, kierujcie je na dok@fitness.benefitsystems.pl.
W nadchodzących dniach będziemy nieprzerwanie kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasz obiekt dla Was. Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie.

Już wkrótce będziemy Was w tym wspierać. Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online.
______
• Decyzja na podstawie postanowień Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Obiekty sportowe począwszy od dnia 14 marca 2020 r. będą zamknięte do odwołania.
• Informacje dotyczące karnetów i członkostw w klubach prosimy kierować na dok@fitness.benefitsystems.pl, kwestie związane z działaniem Programu MultiSport na adres bok@benefitsystems.pl. W pozostałych tematach, w tym w celu uzyskania informacji o ponownym otwarciu obiektów, prosimy o kontakt z Infolinią (nr tel. 22 340 39 01).


Pozostałe aktualności
Wesolandia
© 2020, Centrum sportowe Wesolandia.
Benefit Systems S.A. Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa
KRS 0000370919, NIP 8361676510, REGON 750721670
Benefit Systems S.A. Oddział Fitness w Warszawie
Inspektor Ochrony Danych Osobowych Paulina Bełzak
iod@benefitsystems.pl

©  www.wesolandia.pl
Wykonanie MCS Group