Tenis

Kort tenisowy
Komfortowe kryte korty dla pasjonatów tenisa.
Komfort i nowoczesność

Atrakcją w Wesolandii jest gra w tenisa ziemnego, dla jednych rywalizacja sportowa, dla innych rekreacja lub spotkanie ze znajomymi. Dla wszystkich – aktywność!

Doskonałe warunki, bezpieczeństwo, wygoda, komfort i nowoczesność, to cechy naszego obiektu, który pozwala na grę w każdych warunkach pogodowych. Wiosną i latem możemy chronić się przed słońcem, nie tracąc nic z przyjemności grania, ponieważ okna sufitowe dają odpowiednie oświetlenie kortu, natomiast rozsuwane ściany boczne zapewnią przepływ powietrza i wentylację hali. Po zmierzchu halę oświetla osiem halogenów. Późną jesienią i zimą hala jest ogrzewana i wentylowana aby tenis był dla Państwa dyscypliną całoroczną.

Korty czekają cały rok

Nawierzchnia kortu ze sztucznej trawy – najwyższej klasy produkt holenderski, spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa i komfortu gry: odpowiednią szybkość piłki po odbiciu, reakcje podłoża na rotację piłki, oraz komfort czystości stroju tenisowego.

Zachęcamy do gry w tenisa z rodziną, znajomymi, czy też z naszym trenerem, który może nauczyć lub doskonalić technikę gry indywidualnie lub w niewielkich grupach.

Proponujemy także organizację turniejów firmowych, rodzinnych, czy spotkań towarzyskich lub biznesowych z tenisem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy szatnie damską i męską przy hali tenisowej. Mogą też Państwo skorzystać z szatni głównej naszego centrum po to, aby po grze w tenisa oddać się relaksowi w saunach lub w basenie.

CENNIK
Pn. – Pt. 7.00 – 15.00 40 zł
Pn. – Pt. 15.00 – 22.00 40 zł
Sb. – Nd. 8.00 – 22.00 40 zł

Zapraszamy!
I życzymy jak najwyższych miejsc w rankingach! ?

Wesolandia
© 2023, Centrum sportowe Wesolandia.
Benefit Systems S.A. Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa
KRS 0000370919, NIP 8361676510, REGON 750721670
Benefit Systems S.A. Oddział Fitness w Warszawie
Inspektor Ochrony Danych Osobowych Paulina Bełzak
iod@benefitsystems.pl

©  www.wesolandia.pl
Wykonanie MCS Group