Tenis

Kort tenisowy
Komfortowe kryte korty dla pasjonatów tenisa.
Komfort i nowoczesność

Atrakcją w Wesolandii jest gra w tenisa ziemnego, dla jednych rywalizacja sportowa, dla innych rekreacja lub spotkanie ze znajomymi. Dla wszystkich – aktywność!

Doskonałe warunki, bezpieczeństwo, wygoda, komfort i nowoczesność, to cechy naszego obiektu, który pozwala na grę w każdych warunkach pogodowych. Wiosną i latem możemy chronić się przed słońcem, nie tracąc nic z przyjemności grania, ponieważ okna sufitowe dają odpowiednie oświetlenie kortu, natomiast rozsuwane ściany boczne zapewnią przepływ powietrza i wentylację hali. Po zmierzchu halę oświetla osiem halogenów. Późną jesienią i zimą hala jest ogrzewana i wentylowana aby tenis był dla Państwa dyscypliną całoroczną.

Korty czekają cały rok

Nawierzchnia kortu ze sztucznej trawy – najwyższej klasy produkt holenderski, spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa i komfortu gry: odpowiednią szybkość piłki po odbiciu, reakcje podłoża na rotację piłki, oraz komfort czystości stroju tenisowego.

Zachęcamy do gry w tenisa z rodziną, znajomymi, czy też z naszym trenerem, który może nauczyć lub doskonalić technikę gry indywidualnie lub w niewielkich grupach.

Proponujemy także organizację turniejów firmowych, rodzinnych, czy „spotkań towarzyskich lub biznesowych z tenisem”.
Do Państwa dyspozycji oddajemy szatnie damską i męską przy hali tenisowej. Mogą też Państwo skorzystać z szatni Aquaparku po to, aby po grze w tenisa oddać się relaksowi w saunach lub w basenie.

Ogrzewana hala

Abonament jesienno-zimowy obejmuje 30 godzin gry. Cena :

Pn. – Pt. 7.00 – 15.00 1950 zł
Pn. – Pt. 15.00 – 22.00 2250 zł
Sb. – Nd. 8.00 – 22.00 2250 zł

Abonament płatny jednorazowo wyłącznie przed rozpoczęciem gry w ramach abonamentu.

Zapraszamy!
I życzymy jak najwyższych miejsc w rankingach! 🙂

Wesolandia
© 2020, Centrum sportowe Wesolandia.
Benefit Systems S.A. Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa
KRS 0000370919, NIP 8361676510, REGON 750721670
Benefit Systems S.A. Oddział Fitness w Warszawie
Inspektor Ochrony Danych Osobowych Paulina Bełzak
iod@benefitsystems.pl

©  www.wesolandia.pl
Wykonanie MCS Group

Droga Klubowiczko,

Drogi Klubowiczu,

niedawno informowaliśmy, że nasze centrum sportowe działające pod marką Wesolandia (a także kluby sieci Zdrofit, S4, Fitness Academy, Fabryka Formy, StepOne oraz My Fitness Place) zostały połączone ze znanym operatorem kart sportowych Multisport, czyli firmą Benefit Systems S.A. Od 4 listopada 2019 roku wszyscy tworzymy jedną spółkę.

Dzięki połączeniu możemy zaoferować Ci jeszcze wyższą jakość usług, w pełni realizować Twoje potrzeby oraz skuteczniej chronić przysługujące Ci prawa, także te w zakresie danych osobowych.

Skutkiem połączenia jest również wypracowanie jednej – wspólnej dla wszystkich klubów – Polityki prywatności. To dokument, który zawiera informacje o sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych. W Polityce prywatności opisujemy, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową Polityką prywatności, którą znajdziesz tutaj:
https://www.wesolandia.pl/polityka-prywatnosci

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie Polityki prywatności, napisz do nas na adres iodo@zdrofit.pl.

Pozdrawiamy,

Zespół Wesolandii